CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO we WŁOCŁAWKU

ul. Nowomiejska 25, 87-800 Włocławek
telefon: 54 232 99 50, telefon/fax: 54 232 99 57, e-mail: sekretariat@ckziu.wloclawek.pl

Słuchacze CKZiU wygrali wyjazd do Brukseli!

Już po raz szósty słuchacze centrów kształcenia ustawicznego zmierzyli się w konkursie wiedzy o Unii Europejskiej, zorganizowanym w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Toruniu. W tym roku po raz pierwszy rywalizacja miała zasięg wojewódzki – wśród uczestników znaleźli się słuchacze z placówek z Grudziądza, Inowrocławia, Torunia, Włocławka i Żnina. Tradycyjnie już, laureaci pojadą do Brukseli na zaproszenie Pana Tadeusza Zwiefki, europosła, patrona konkursu.

Spośród około tysiąca uczestników do ostatniego etapu zmagań zakwalifikowało się 10 osób. Finaliści spotkali się 28 kwietnia 2018r. w Toruniu, gdzie przedstawili prezentacje dotyczące wybranych krajów Unii Europejskiej. To one zdecydowały o ostatecznym wyniku.

Wśród laureatów konkursu znalazł się Pan Tadeusz Ruciński, słuchacz I Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w CKZiU we Włocławku. Nasz słuchacz już niebawem podczas 5-dniowego wyjazdu do Brukseli pozna z bliska jak wygląda praca w Parlamencie Europejskim!

Finalistką konkursu została Pani Monika Olszowa, również słuchaczka I Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w CKZiU we Włocławku. Naszych słuchaczy do konkursu przygotowała Pani Ksymena Walczak, nauczyciel języka polskiego. 

Serdecznie gratulujemy sukcesu!

 

Plakat konkursu

Regulamin konkursu

Dyplomy

Bilet do Brukseli

Galeria zdjęć