CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO we WŁOCŁAWKU

ul. Nowomiejska 25, 87-800 Włocławek
telefon: 54 232 99 50, telefon/fax: 54 232 99 57, e-mail: sekretariat@ckziu.wloclawek.pl

Baza dydaktyczna


 

 

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Włocławku mieści się
w zespole budynków przy ul. Nowomiejskiej 25 oraz Ogniowej 2.

 

 

Wejście główne do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, przy ul. Nowomiejskiej 25

 

 

 Budynek Centrum Kształcenia Praktycznego, przy ul. Ogniowej 2

 

 

 

 

Zajęcia dydaktyczne prowadzone są w nowoczesnych i komfortowych salach wykładowych.

 

Posiadamy dwie stacjonarne pracownie komputerowe wyposażone w nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i aplikacje oraz mobilną pracownię komputerową, która umożliwia nam organizowanie zajęć także poza Centrum.

W pracowniach komputerowych realizowane są zajęcia dydaktyczne oraz przeprowadzane egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie, a także szkolenia i egzaminy z zakresu Europejskiego Certyfikatu Umiejętności  Komputerowych (ECDL).

 

 

Zajęcia dla słuchaczy Szkół Policealnych prowadzone są w specjalistycznych pracowniach, zorganizowanych i wyposażonych tak, aby zapewnić najlepsze warunki do kształcenia zawodowego w danym kierunku.

W pracowniach przeprowadzane są także egzaminy zewnętrzne potwierdzające kwalifikacje w zawodzie, na podstawie upoważnienia wydanego przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Gdańsku.

 

PRACOWNIA MEDYCZNA

Posiadamy kompleksowo wyposażoną pracownię medyczną, w której realizowane są zajęcia dla słuchaczy Szkół Policealnych kierunków medycznych, między innymi dla zawodu „Opiekun medyczny”.

 

 

PRACOWNIA MASAŻU

W pracowni masażu, w której prowadzone są zajęcia dla słuchaczy kierunku Technik masażysta, znajdują się profesjonalne stoły do masaży wyposażone w kliny rehabilitacyjne. Posiadamy także specjalistyczne taborety do masażu. Słuchacze uczą się masażu klasycznego, rehabilitacyjnego, SPA (na przykład czekoladą), bańkami chińskimi, gorącymi kamieniami oraz drenażu limfatycznego.

 

 

 

PRACOWNIA KOSMETYCZNA

W pełni wyposażona, profesjonalna pracownia kosmetyczna to miejsce realizacji zajęć dla słuchaczy kierunku Technik usług kosmetycznych.

 

PRACOWNIA „OPIEKUNKI DZIECIĘCEJ”

Pracownia kierunku „Opiekunka dziecięca” wyposażona została w profesjonalne stanowiska do nauki: z łóżeczkami, do przewijania i wykonywania zabiegów higieniczno – pielęgnacyjnych, do kąpieli niemowląt, do karmienia niemowląt oraz stanowiska plastyczno – techniczno – muzyczne.

 

 

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna oferuje słuchaczom dostęp do najnowszych podręczników, fachowych publikacji oraz ciekawych wydawnictw literatury pięknej. W bibliotece można także skorzystać z filmów i prezentacji dydaktycznych oraz zasobów internetu.

 

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Włocławku

 i skorzystania z naszej szerokiej oferty edukacyjnej!

**Konsola diagnostyczna Joomla!**

**Sesja**

**Informacje o wydajności**

**Użycie pamięci**

**Zapytania do bazy danych**

**Pliki językowe z błędami**

**Wczytane pliki języka**

**Nieprzetłumaczone frazy języka**