CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO we WŁOCŁAWKU

ul. Nowomiejska 25, 87-800 Włocławek
telefon: 54 232 99 50, telefon/fax: 54 232 99 57, e-mail: sekretariat@ckziu.wloclawek.pl

Uroczyste zakończenie nauki klas policealnych

 

W dniu 24 czerwca 2016r. miało miejsce uroczyste zakończenie nauki dwóch klas Szkoły Policealnej dla Dorosłych Nr 4: I A SP w zawodzie Opiekun medyczny oraz II SP w zawodzie Opiekunka dziecięca.

Absolwenci odebrali świadectwa ukończenia szkoły, a Ci którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce otrzymali także nagrody rzeczowe. 

Była to dla nich ostatnia możliwość spotkania się w murach naszej szkoły z koleżankami i kolegami oraz z opiekunem klasy. Dlatego też nie brakowało wspomnień, wzruszeń, podziękowań oraz dobrych rad i życzeń na przyszłość.

Wszystkim Absolwentom jeszcze raz serdecznie gratulujemy! Doceniamy włożony przez Was wysiłek i zaangażowanie. Dziękujemy, że tworzyliście z nami społeczność szkolną. Życzymy Wam powodzenia w życiu zawodowym i prywatnym. Razem z Wami z niecierpliwością, ale i przekonaniem o Waszych sukcesach czekamy na sierpniowe wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

A już od września zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej Szkole.    

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ