CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO we WŁOCŁAWKU

ul. Nowomiejska 25, 87-800 Włocławek
telefon: 54 232 99 50, telefon/fax: 54 232 99 57, e-mail: sekretariat@ckziu.wloclawek.pl

CKP - rozstrzygnięcie konkursu pt. „Moja wymarzona praca”

 

17.03.16 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Włocławku o godz. 12:00 przy ul. Nowomiejskiej 25 odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie konkursu

pt. „ Moja wymarzona praca”

Jest to kolejny konkurs, który  realizowany jest w ramach przedsięwzięcia „Innowacyjna szkoła zawodowa na rynku pracy” organizowanego przez Studium Prawa Europejskiego, w którym CKZiU bierze udział. Niedawno rozstrzygnięto konkurs pt. „Artysta- praktyk, czyli moje umiejętności zawodowe ” oraz „ Jakie umiejętności i predyspozycje zawodowe są szczególnie pożądane przez pracodawców?”

Konkurs skierowany był do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych Gminy i Miasta Włocławek. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonanie pracy literackiej, plastycznej lub publicystycznej, w której mieli możliwość podzielić się z odbiorcami swoimi marzeniami dotyczącymi pracy- wymarzonej pracy. Konkurs trwał od 01.12.15 r do 11.03.16 r.  W konkursie udział wzięli uczniowie Zespołu Szkół Technicznych we Włocławku, Zespołu Szkół Elektrycznych we Włocławku, Zespołu Szkół Budowlanych we Włocławku i  III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej we Włocławku.

Komisja konkursu postanowiła wyłonić zwycięzców konkursu według dwóch  kategorii.

Kategoria – praca plastyczna:

  1. Miejsce – Eryk Gładyszewski- uczeń klasy 3az  z Zespołu Szkół Budowlanych we Włocławku.
  2. Miejsce- Daniel Spryszyński- uczeń klasy 3az z Zespołu Szkół Elektrycznych we Włocławku
  3. Miejsce- Jakub Seklecki – uczeń klasy I TB z Zespołu Szkół Budowlanych we Włocławku

Wyróżnienie :

  1. Paulina Pawłowska- uczennica klasy II TA z Zespołu Szkół Budowlanych we Włocławku
  2. Marcel Lipiński- uczeń  klasy II TA z Zespołu Szkół Budowlanych we Włocławku

Kategoria – praca publicystyczna:

  1. Miejsce – Monika Jankowska- uczennica klasy I TOR z Zespołu Szkół Technicznych we Włocławku
  2. Miejsce- Andrzej Brzeziński- uczeń klasy II G z III L.O im. Marii Konopnickiej we Włocławku
  3. Miejsce- Natalia Bednarek- uczennica klasy I TOR z Zespołu Szkół Technicznych we Włocławku.

Komisja konkursu w wyborze laureatów konkursu brała pod uwagę ciekawe ujęcie tematu, estetykę wykonania pracy, pomysłowość oraz spójność pracy z tematem.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi, ponieważ z każdym kolejnym konkursem jest coraz większe zainteresowanie i chęć uczestniczenia  młodzieży w naszych projektach i konkursach – mówi Marlena Masłowska , koordynator konkursu.-  Jest nam szczególnie miło, że dzięki firmie „ Instal Projekt producent grzejników dla Profesjonalistów”, która przekazała środki finansowe na nagrody dla uczestników konkursu, nikt w dniu dzisiejszym nie wyszedł z pustymi rękoma. Chciałabym szczególnie podziękować firmie Hamelin oraz Przedsiębiorstwu „AGMAR” za przekazanie nagród rzeczowych dla uczestników konkursu. Natomiast Klub Fitness OD-NOVA i Pizzeria Neapol przekazała wejściówki dla uczestników konkursu na darmowy fitness i darmową pizzę.  Bardzo serdecznie dziękujemy.

Poza tym dzięki uprzejmości Telewizji Kujawy młodzież z Zespołu Szkół Technicznych ma możliwość spełnić swoje marzenia dotyczące wymarzonej pracy. Telewizja zaprosiła młodzież na dzień zwiedzania, zapoznania się z pracą w telewizji i nakręcenie własnego materiału telewizyjnego w dniu wycieczki.

- Widzieć uśmiech na twarzach młodzieży, której spełniamy jakąś część marzeń- bezcenne- mówi Marlena Masłowska- koordynator konkursu.

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ