CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO we WŁOCŁAWKU

ul. Nowomiejska 25, 87-800 Włocławek
telefon: 54 232 99 50, telefon/fax: 54 232 99 57, e-mail: sekretariat@ckziu.wloclawek.pl

CKZiU we Włocławku na Targach Szkół Pracy i Rzemiosła

 

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Włocławku zaprezentowało swoją szeroką ofertę edukacyjną podczas Targów Szkół Pracy i Rzemiosła, które odbyły się w dniach 5-6 kwietnia 2016r. w Hali Mistrzów we Włocławku.

Na naszym stoisku - tłumnie odwiedzanym przez zwiedzających - swoją ofertę zaprezentowały Szkoły dla Dorosłych i Młodzieży: Gimnazjum dla Dorosłych, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych oraz Szkoły Policealne dla Dorosłych i Młodzieży. Słuchacze kierunku Szkoły Policealnej „Opiekun medyczny” wykonywali bezpłatne pomiary glukozy oraz ciśnienia tętniczego, z których skorzystało wielu uczestników Targów. Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się lekcje akupresury dłoni oraz masaż relaksacyjny twarzy wykonywany przez wykładowców i słuchaczy kierunku Szkoły Policealnej „Technik masażysta”.

We współpracy ze Studiem Fryzur i Urody IMAGE we Włocławku zaprezentowaliśmy kierunek Szkoły Policealnej „Technik usług kosmetycznych”. Dzięki uprzejmości Studia IMAGE uczestnicy Targów mogli skorzystać z bezpłatnych profesjonalnych zabiegów kosmetycznych.

Młodzież ucząca się w Centrum Kształcenia Praktycznego zaprezentowała między innymi zasady murowania oraz tynkowania. Uczniowie kształcący się w zawodzie „Technik budownictwa ogólnego” zachęcali uczestników Targów do spróbowania swoich sił w wykonywaniu tynków japońskich oraz tynków mineralnych. Uczniowie CKP zaprezentowali również meble wykonane własnoręcznie ze skrzynek i europalet, co cieszyło się zainteresowaniem zwiedzających. We współpracy z firmą Instal Projekt młodzież ucząca się w zawodzie „Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych” przeprowadziła pokaz zgrzewania rur. Można było także zapoznać się z produktami firmy Instal Projekt.

Serdecznie dziękujemy wszystkim firmom, które zaprezentowały swoją ofertę na naszym stanowisku podczas Targów: Studio Fryzur i Urody IMAGE, Instal Projekt, MS-BUD, Pałac Bursztynowy.

 

Zapraszamy do obejrzenia GALERII ZDJĘĆ

 

Oferta Studia IMAGE       NR 1        NR 2