CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO we WŁOCŁAWKU

ul. Nowomiejska 25, 87-800 Włocławek
telefon: 54 232 99 50, telefon/fax: 54 232 99 57, e-mail: sekretariat@ckziu.wloclawek.pl

Solidarnie dla transplantacji

 

Szanowni Państwo,

 

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Medycyny Transplantacyjnej, realizowanego ze środków Ministerstwa Zdrowia, Fabryka Komunikacji Społecznej realizuje kampanię edukacyjno-informacyjną pod hasłem Solidarnie dla transplantacji . Głównym celem kampanii jest budowanie aprobującej postawy społecznej wobec medycyny transplantologicznej oraz idei dawstwa.

 

Jednym z elementów kampanii są działania edukacyjne w formie opracowanych pakietów edukacyjnych, mające na celu zwiększenie społecznego poparcia dawstwa narządów, tkanek i komórek do przeszczepienia. Materiały są adresowane do nauczycieli, a także do uczniów ostatnich klas szkół podstawowych i młodzieży ze szkół ponadpodstawowych.

 

Materiały zostały opracowane przez profesjonalistów z dziedziny transplantologii przy konsultacji z ekspertami ds. metodyki. Umożliwiają realizację zajęć edukacyjnych według wybranego scenariusza lekcji. Przygotowana formuła prezentacji Power Point sprawdzi się zarówno podczas lekcji w klasie szkolnej jak i zajęć prowadzonych online.

 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z materiałów. Proszę kliknąć >> tutaj << , aby przejść do strony z pakietem materiałów dla nauczycieli i uczniów szkół ponadpodstawowych

 

Jedynie poprzez podejmowanie wspólnych inicjatyw jesteśmy w stanie wpłynąć na zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat leczenia przeszczepami.

 

Z wyrazami szacunku,

Ireneusz Stankiewicz i Paweł Prochenko