CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO we WŁOCŁAWKU

ul. Nowomiejska 25, 87-800 Włocławek
telefon: 54 232 99 50, telefon/fax: 54 232 99 57, e-mail: sekretariat@ckziu.wloclawek.pl

Uroczyste zakończenie klas maturalnych 2015/2016

 

W dniu 29 kwietnia 2016r. miało miejsce uroczyste zakończenie klas maturalnych. Słuchacze trzech klas I Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych ukończyli w tym dniu naukę i odebrali świadectwa potwierdzające uzyskanie przez nich wykształcenia średniego. Słuchacze, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce otrzymali także nagrody rzeczowe.  

Była to dla Słuchaczy ostatnia taka możliwość spotkania się w murach naszej szkoły z koleżankami i kolegami oraz z opiekunem klasy. Dlatego też nie brakowało wspomnień, wzruszeń, podziękowań oraz dobrych rad i życzeń na przyszłość.

Wszystkim Absolwentom jeszcze raz serdecznie gratulujemy! Doceniamy włożony przez Was wysiłek i zaangażowanie. Dziękujemy, że tworzyliście z nami społeczność szkolną. Życzymy Wam powodzenia na maturze oraz wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. A już od września zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej Szkole Policealnej.    

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ