CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO i USTAWICZNEGO we WŁOCŁAWKU

ul. Nowomiejska 25, 87-800 Włocławek
telefon: 54 232 99 50, telefon/fax: 54 232 99 57, e-mail: sekretariat@ckziu.wloclawek.pl

Dni Otwarte ECDL

W okresie 18 – 22 marca 2019r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Włocławku w Centrum Egzaminacyjnym CE0084 zorganizowane zostaną „Dni Otwarte ECDL” w ramach Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego.

Akcja jest skierowana do wszystkich zainteresowanych osób zamieszkujących Włocławek i gminy ościenne ze szczególnym uwzględnieniem propagowania certyfikacji ECDL-a we Włocławskich szkołach.

W ramach „Dni Otwartych ECDL” zostają ogłoszone konkursy dla wszystkich zainteresowanych osób:

  • konkurs na pracę "Który certyfikat ECDL jest Twoim zdaniem najbardziej wartościowy - uzasadnij swój wybór". Pracę można wykonać w formie prezentacji, dokumentu, nagrania wideo i dostarczyć w formie elektronicznej do oceny. Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni darmowymi egzaminami, wartościowymi nagrodami rzeczowymi (termin nadsyłania prac 19 marca 2018r., adres e-mail na który prace należy wysyłać – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., egzaminy darmowe będą się odbywać w dniu 22-23 marca 2019r. w Centrum Egzaminacyjnym CE0084 we Włocławku przy
    ul. Nowomiejskiej 25)
  • konkurs „Na ile znasz swój komputer wg ECDL-a”– odbędzie się w trakcie Dni Otwartych w laboratorium CE0084 na podstawie egzaminu próbnego z modułu 1 BASE, liczyć się będzie czas zdania egzaminu oraz ilość punktów,  wyłonieni zwycięzcy przystąpią do darmowych egzaminów ECDL, otrzymają nagrodę rzeczową (egzaminy darmowe będą się odbywać
    w dniu 22-23 marca 2019r.).

W trakcie trwania Dni Otwartych wszyscy chętni odwiedzający Centrum będę mogli zapoznać się z tematyką certyfikacji ECDL, wziąć udział w darmowych testach próbnych egzaminów, otrzymają materiały reklamowe.